Barová židle Sarah umělá kůže, výška 78 cm, nerez podnož

Nové

Barová židle Sarah umělá kůže, výška 78 cm, nerez podnož je vhodná do každé kuchyně, tyto moderní barové židle nabízíme v různých barvách umělé kůže nebo také v látkovém potahu.

Více informací

20 ks

Expedice do 7 dnů

3 180 Kč

Přidat na seznam přání

Parametry

Materiál sedáku Umělá kůže
Materiál podnože Kov / nerez
Výška sedu [cm] 78 cm
Celková výška [cm] 103 cm
Šířka [cm] 43 cm
Hloubka [cm] 51 cm
Výška opěradla 26 cm
Váha [kg] 10 Kg
Rozměr sedáku [cm] 38x40 cm

Více informací

Barová židle Sarah design, stabilita a pohodlí

tato barová židle upoutá váš zrak díky moderní kombinaci černé podnože lakované matným lakem a barevného sedáku polstrovaného syntetickou kůží. Čtyřnohá konstrukce potěší svojí stabilitou, na barové židli Sarah se vám bude sedět extrémně pohodlně. O váš komfort se postará pohodlné opěradlo se zajímavým detailem v podobě prošívání. Slaďte barovou židli Sarah s kuchyňskou linkou, barovým pultem a dekorativními prvky ve vašem interiéru.

Stohovatelná barová židle

tato barová židle je díky své konstrukci a doplňkovým prvkům uzpůsobena pro stohování, tato vlastnost se nejlépe zužitkuje při přesunech barovek nebo při časttém přestavování rozložení nábytku v prostoru. S touto židlí tak získáte více prostoru při uklízení a ušetříte místo při stěhování. Doríky této vlastnosti se barová židle Sarah hodí do prostor s častou změnou dispozice jako jsou bankety, večírky a jiné společenské akce. Pro svou skladovatelnost a design jsou barové židle Sarah oblíbené také u vystavovatelů na veletrzích.

Buďte kreativní! více barev více zábavy

pokud rádi tvoříte jistě oceníte když se nemusíte omezovat na jeden typ potahu nebo barevnou kombinaci čalounění. Tato barová židle nabízí enormní možnosti v barevných variacích a také kombinace různých barev a povrchů podnože. Barová židle Sarah tak umožňuje dokonalé sladění prvků s ostatním vybavením interiérů proto je velmi oblíbená u designérů.
Pokud však nejste profesionální designér, ale prostě máte rádi věci pěkně sladěné, tak tohle je ta pravá židle pro Vás. Jak profesionálním návrhářům, tak i ostatním tvůrcům nabízíme zaslání vzorku barvy tak aby se Vám lépe ladilo.